Wydarzenie o wdzięcznej nazwie - Zweitakt und Ostfahrzeugtreffen Süddeutschland odbędzie się w miejscowości Denkendorf koło Stuttgart'u, w dniu 17.08.2013. Organizatorem mitingu jest Klaus Hornung, członek ekipy Heimweh. Zlot gości pojazdy z południowego okręgu Niemiec [ dawnego NRD ] oraz wszystkie samochody dwusuwowe na przykład takich marek jak DKW czy Saab.
Zapisy oraz wszelkie dodatkowe informacje pod adresem mejlowym osoby odpowiedzialnej za imprezę - Klaus[małpa]Wartburgtreffen.de
Zapraszamy !
![]() |
| Kliknij na obrazek aby przejść do Facebook'owego profilu Grupy Zweitakt- und Ostfahrzeugtreffen Süddeutschland |

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz